TEKNOLOJİLERİMİZ

Yazılım dünyası bir labirent gibi olsa da, biz her zorluğun üstesinden gelmek için yol haritamızı önceden çizdik.

Size en iyi ve en günceli vermek konusunda iddialıyız. Geleceğe yatırım ürünleriniz için son teknolojileri kullanıyoruz.

Kubernates

Backend

Kubernetes yazılım dağıtımını, ölçeklendirmeyi ve yönetimini otomatikleştirmek için açık kaynaklı bir yerleştirme düzenleme sistemidir. Kubernetes’in sağladığı yüksek düzeyde otomasyon, onu konteyner alanında farklı kılar. Kapsayıcı düzenleme için endüstri standardı haline gelen Kubernetes, ekiplerin bulutta yerel uygulamalara doğru ilerlerken mimarilerinde devrim yaratmasına izin verir.

.net Core 6.0

Backend

Microsoft tarafından desteklenen ve .net topluluğu tarfından sürekli geliştirilmeye devam eden .net Core ile cross platform yazılım geliştirilebilir. C# ile yapılan geliştirmelerin Linux, Windows, macOS alt yapılarında çalışmasını sağlar. Farklı mimariler ile tutarlı ve düzenli çalışmayı destekler. Her versiyonu ile bir öncekinden kat ve kat hızlı derlenmesi ile backend geliştirmelerinde tercihimiz haline gelmiştir.

Redis

Backend

Redis – Remote Dictionary Server (Uzak Sözlük Sunucusu); ilişkisel olmayan anahtar/değer veri tabanlarını ve önbellekleri uygulamak için yaygın olarak kullanılan açık kaynaklı bir bellek içi veri deposudur.

Güçlü ve zengin özelliklere sahip bir veri tabanı arayan geliştiriciler, genellikle Redis’ten yararlanır. DB-Engines sıralamasına göre Redis, şu anda en yaygın kullanılan 8. veri tabanı yönetim sistemdir ve aynı zamanda anahtar – değer veri tabanları için dünya çapında en popüler seçimdir.

Microsoft SQL

Backend

İlişkisel veri tabanı seçiminde MS SQL, Microsoft desteği ve tutarlılığı ile ön plandadır. MS SQL, Linux ve Windows işletim sistemlerinde kullanılabilir, Kritik iş yüklerini ve performans ihtiyacı olan işlerde Cache yönetiminin önünde tutarlı ve güvenli depolama sunar.

React.js / React Native

Backend

​​​​Özel Yazılım ve Startup çözümlerinde front end geliştirme için en yaygın olan ve en bilinen çözümdür. Facebook tarafından geliştirilen ve desteklenen framework ile mobil uygulama, ön yüz yazılımları geliştirilir. React Sanal DOM mimarisini kullanan ve render işlemini hızlı şekilde fiile döken bir kütüphanedir.

Figma

UX/UI Design

​​​​Özel Yazılım ve Startup çözümlerinde front end geliştirme için en yaygın olan ve en bilinen çözümdür. Facebook tarafından geliştirilen ve desteklenen framework ile mobil uygulama, ön yüz yazılımları geliştirilir. React Sanal DOM mimarisini kullanan ve render işlemini hızlı şekilde fiile döken bir kütüphanedir.

Google Analytics

İnternet Reklamları

Google Analytics, Google’ın web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar hakkında bilgi sahibi olmanız için tasarladığı bir analiz aracıdır. Web sitesi yöneticilerinin, hedef kitlesinin ne beklediğini ve ne istediğini kolaylıkla anlayabilmeleri için tasarlanan bu tool, kullanıcı incelemesi yapılırken ziyaret eden kullanıcıların fotoğrafı dışında her şeyine erişim sağlayabilme imkanı sağlamaktadır.

Web sitesi yöneticileri, Google Analytics üzerinde gerçekleştirdikleri analiz sonrasında hazırladıkları veya hazırlayacakları içerikleri siteye gelen ziyaretçilerin doğrultusunda geliştirebilir ve değiştirebilirler. Analytics aracı aynı zamanda firmaların veya kişilerin, tanıtım ve reklam kampanyalarıyla ilgili doğru adımları atabilmesini de sağlar.

Google Analytics’in yaptığı analizler şunlardır;

Google Tag Manager

E-Ticaret Danışmanlığı

Google Tag Manager, web sitenizi veya mobil uygulamanızı ziyaret eden kullanıcıların, belirlediğiniz hedef davranışları gerçekleştirip gerçekleştirmediğini anlamınızı sağlayan araçtır. GTM ile oluşturduğunuz etiketleri websitenize ekleyerek, geri dönüşümleri takip edebilir veya yeniden pazarlama yapabilirsiniz.
Google Tag Manager, Google Analytics ve Google Ads ile entegre bir şekilde çalışarak kullanılabilir. Bu sayede hem ziyaret istatistiklerini daha detaylı takip edebilir hem de reklam dönüşümlerini daha iyi yorumlayabilirsiniz. Örneğin Google Arama Ağı Reklamları üzerinden gelen bir ziyaretçinin form sayfasını açıp formu doldurmadan çıkması durumunda bunu tespit edebilirsiniz veya sepetine bir ürün ekleyip siparişi tamamlamadan siteden ayrıldığında da bunu tespit edebilirsiniz.

Google Adwords

İnternet Reklamları

AdWords reklamları; küçük, orta ve büyük ölçekli tüm işletmelere hizmet vermektedir. Bu sisteme dahil olduğunuzda, hedef kitlenizin yapabileceği arama sorgularını, sayfa ziyaretinde bulanabileceği web sitelerini, kategori ve konuları belirleyerek spesifik olarak hedefler ve reklamlarınızı gösterebilirsiniz. Böylelikle istediğiniz anahtar kelime kalıplarıyla Google, search alanında reklamlarınızı gösterebilir. Aynı zamanda Google ile anlaşmalı web sitelerinde reklamlarınızı görsel olarak gösterebilir, hatta sayfa ziyaretinde bulunan kullanıcıları re-marketing sayesinde, daha uygun maliyetler ile hedefleme yapabilirsiniz. Bu sizi bilen değil, sizi bilmeyen kullanıcıları da potansiyel müşteri portföyünüze eklemenizi sağlar.

Google Reklam Modelleri:

Merchant Center

E-ticaret Danışmanlığı

Google Merchant Center, mağaza ve ürün bilgilerinizi Google’a sunarak burada alışveriş yapan kullanıcılara ulaşmanıza yardımcı olur. Bu sayede müşteriler, sattığınız şeyler için Google platformlarında arama yaptığında mağazalarınız ve ürünlerinizle ilgili tüm bilgileri görebilir. Ürün bilgilerinizin Google, Alışveriş reklamları, Shopping Actions, yerel envanter reklamları veya kullanıma sunulan diğer programlarda ilgili yerlerde gösterilmesini seçerek kullanıcıların mağazanızdaki ürünleri, Google Arama ve Google Görseller’deki sponsorlu/sponsorsuz sonuçlar dahil olmak üzere farklı Google platformlarında görmesini sağlayabilirsiniz.

Google My Business

Dijital Yönetim

Google My Business; fiziksel mağazınıza veya hizmet bölgenize ait ücretsiz bir işletme profiliyle, sizi Google Arama ve Haritalar’da bulan kullanıcıları yeni müşterilere dönüştürmenizde yardımcı olur. Profilinizi fotoğraflar, teklifler, yayınlar ve benzer öğelerle kişiselleştirme imkanı sunar.

Meta Business Suite

Dijital Reklam Yönetimi

Meta Business Suite; Facebook, Instagram ve mesajlaşma araçlarını tek bir yerde toplayarak zaman kazanmanıza, daha fazla kişiyle bağlantı kurmanıza ve daha iyi işletme sonuçları elde etmenize olanak tanıyan ücretsiz bir araçtır.

İster bilgisayarda ister mobilde kullanın, Meta Business Suite bildirimleri görmeyi ve mesajlara hızlı bir biçimde yanıt vermeyi kolaylaştırır. Ayrıca, işletmeniz için gönderi, hikaye ve reklamlar oluşturabilir veya planlayabilirsiniz ve ilerledikçe çalışmalarınızı optimize etmek için yararlı istatistiklere ulaşırsınız.

Google Data Studio

Dijital Yönetim

Google Data Studio; veri görselleştirme, raporlama aracıdır diyebiliriz. Google’ın pazarlama araçları veya farklı data kaynaklarını tek bir arayüzde birleştirerek dashboard’lar oluşturmanızı sağlar. Kullanımı oldukça kolay ve basit bir arayüze sahiptir.
Google Data Studio, Google Ads, Google Analytics, Search Console datalarınızı tek bir yerde birleştirmenize olanak sağlar. Entegre edebileceğiniz data kaynakları Google’ın araçlarıyla sınırlı değildir. Dışarıdan kaynakları da oluşturacağınız raporlara entegre edebilirsiniz.

DİĞER TEKNOLOJİLERİMİZ

Yazılım dünyası bir labirent gibi olsa da, biz her zorluğun üstesinden gelmek için yol haritamızı önceden çizdik.

TypeScript

Frontend

Envato

Prodüksiyon

Shutterstock

Prodüksiyon

Adobe Stock

Prodüksiyon

Adobe Photoshop

Prodüksiyon

Adobe Illustrator

Prodüksiyon

Adobe After Effects

Prodüksiyon

Docker

Backend

Bootstrap 5

Frontend

Jquery

Frontend

This is a staging enviroment