Yazılım Hizmetlerimiz

Özel Yazılım Geliştirme

Problem:
Çözüm:
Yeni bir iş fikrim / girişimcilik projem var!
İşim / şirketim için ihtiyaçlarımı karşılayan bir yazılıma ihtiyacım var!
En güncel teknolojiler ve her zaman kullanıcı deneyiminin üst seviyede tutulduğu proje arayüzü ile fikrinizi projelendiriyoruz. Özel yazılım, tüm süreçlerini sizin belirlediğiniz ve akışın tamamen size ve fikrinize göre şekillendiği yapıda geliştiriliyor. Size özel yazılan yazılımın versiyonları ve geliştirme süreçlerini tamamen siz belirliyorsunuz.
Özel Yazılım Geliştirme

Firmanızın ihtiyaç duyduğu özel yazılımlar ile işlerinizi kolaylaştırıyor, tüm süreçleri raporlu ve tam zamanında teslim ediyoruz. Mühendislerin ağırlıkta olduğu hem genç hem yaratıcı ekibimizle sonuç odaklı bir çalışma prensibiyle markanızın hedefe en doğru adımlarla gitmesini sağlıyoruz.

Geliştirdiğimiz süreç yazılımları, müşteri yönetim yazılımları ve özel ERP yazılımları ile firmanıza ait tüm işleri tek bir yazılım ile kontrol altına alabilirsiniz. Özel yazılım sürecinde proje yönetim yazılımı ile tüm akışı takip edebilirsiniz.

Planlama
Fikrinizin teknik detaylarını ve iş fikrinizi öğrenebilmek için planlama toplantısı yapıyoruz. Sizden işinizin inceliklerini, fikrinizdeki, yaratıcı alanları öğrenip tasarımda nasıl bir çizgi kullanmamız gerektiğini belirliyoruz. Sizden öğreneceklerimiz projenin sunumu açısından oldukça önemlidir. Artık bir takımız ve bu işi en iyi şekilde nasıl yaparız bölümüne kafa yoruyoruz.
Tasarım & UX / UI
Alanında uzman tasarım ekibimiz ile kullanıcı deneyimini fikriniz ile birleştirerek kullanıcılarınızın en iyi şekilde projenizi kullanmasını sağlamak için oluşan analizlere uygun prototip geliştiriyoruz. Bu prototip; projenin nasıl görüneceğine ve nasıl kullanılacağına dair size net bir bilgi veriyor. Sizlerle yapacağımız geliştirmeleri bu aşamada ekliyor ve projenin son halini birlikte hayal ediyoruz.
Geliştirme
Hedeflenen proje artık onaylandı ve geliştirme süreci başlıyor. Sprintlere ayrılmış ve önceliklendirmesi yapılmış proje için alanında uzman ekibimiz ile alt back end & front end süreçlerini yürütüyoruz. Sizinle belirlediğimiz tarihlere uygun sunum ve ilerleme/değerlendirme toplantılarına hazırlanıyoruz.
Test & Canlı Yayın
Geliştirme süreçlerinin tümünde ekibimiz tarafından test edilen proje artık sizin kapalı beta sürecini yürütmeniz için hazır durumda. Tüm projeyi canlıda deneyimlemenizi ve feedbacklerinizi bir sonraki versiyon için almayı beklerken tamamlanan versiyon için projenizi kullanıma sunuyoruz.
Hangi teknolojileri kullanıyoruz?

Docker

Backend

.net Core 6.0

Backend

Kubernates

Backend

Redis

Backend

Microsoft SQL

Backend

React.js / React Native

Frontend

Figma

UX/UI Design

TypeScript

Frontend

This is a staging enviroment