ikas Premium Partner

E-Ticaret işletmenizi, ikas’a taşıyın. Profesyonel müşteri hizmetleri sayesinde tüm süreci ikas hızında ve sorunsuz bir şekilde yönetin. işletmesini İkas’a taşıyan müşterilerimize ücretsiz kurulum yapıyoruz.

İKAS E-TİCARET PAKETİNİ BİZDEN AL

KURULUM PAKETLERİNDE %15 İNDİRİM KAZAN

9kedi.com, ikas e-ticaret paketlerinin satış ve pazarlamasında tam yetkili bayisidir.

ikas'ın Benzersiz Özelliklerini Keşfedin!

Tüm Dünyaya Satış Yap

E-ticaret sitenizden, pazaryerlerinden ve diğer satış kanallarından, Navlungo entegrasyonu ile anında mikro ihracat yapabilirsiniz.

Raffle Çekilişi

Yalnızca kullanıcılarınızın katılabileceği çekilişler oluşturabilir, özel erişim hakkı tanıyabilir ve bu sayede sınırlı stoklu ürünlerinizi satabilirsiniz.

Çok Kanallı Satış

Trendyol, Hepsiburada gibi pazar yerlerinizi, farklı dillerdeki e-ticaret sitelerinizi ve fiziksel mağazalarınızı ikas kullanarak yönetebilirsiniz.

Sorunsuz Altyapı Geçişi

ikas’ın uzman müşteri destek ekipleri ile online mağazanızın geçişini sorunsuz bir şekilde sağlayabilirsiniz. Oldukça kısa bir süre içerisinde satışlarınızı ve dönüşüm oranlarınızı ikas hızında artırabilirsiniz.

Markanıza Özel Müşteri Temsilcisi

ikas Premium ile işletmenize özel atanan müşteri temsilcilerine sahip olabilir, 7/24 tüm süreçlerinizi özel temsilciniz ile birlikte yönetebilirsiniz.

Arama Sonuçları Opsiyonları

Sitenizde yapılan manuel ürün arama sonuçlarını dilediğiniz şekilde listeleyebilir ve çeşitli listeleme kurguları oluşturabilirsiniz.

Gelişmiş Raporlar

ikas’ın sunduğu; trafik kaynakları, sipariş, adres, satış kanalı, kampanya vb. gibi 30’dan fazla veri ile gelişmiş dönüşüm ve stok raporları oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz SSL

Google, SSL sertifikasına sahip siteleri daha yüksek sıraya alır ve tarayıcılar SSL sertifikasına sahip olan siteleri güvenli olarak işaretler.

%99.99 Uptime

ikas altyapılı siteler neredeyse hiç kesinti yaşamaz. Siteleriniz Amazon Web Services (AWS) bulut sunucularında barındırılır.

Global CDN

Siteniz dünya üzerindeki 400 AWS veri merkezinde çalışır, böylelikle en yakın veri merkezinden ziyaretçileriniz sitenize erişir.

Gelişmiş Entegrasyonlar

ikas uygulama mağazasındaki uygulama ve entegrasyonlar ile e-ticaret sitenizi çok yönlü hale getirin.

Konfigüratör Özelliği

Paket ürün içeriklerinizi kullanıcılarınızın değiştirmesine olanak tanıyabilir ve satış potansiyelinizi bir hayli artırabilirsiniz.

Sorunuz mu var?

Hemen Arayın!

This is a staging enviroment